Britų politikas apie lietuvius: „Lietuvių bendruomenė geriausiai integravusis Londone“

Paskelbė - 16 spalio, 2016

Londono asamblėjoje dirbantis konservatorius Andrew Boffas jau keletą metų gyvena rajone, kuriame gausu lietuvių.

Skaityti daugiau >>

Anglijoje už žmogaus nužudymą bus teisiamas Raimondas Saveikis

Paskelbė - 14 spalio, 2016

Anglijos Tetfordo mieste gyvenantis lietuvis kaltinamas žmogaus nužudymu neatsargiai vairuojant. 33-ejų Raimondas Saveikis laikomas areštinėje nuo spalio 9-osios, kuomet, įtariama, dėl jo kaltės avarijoje žuvo žmogus.Skaitykite daugiau… The post Anglijoje už žmogaus nužudymą bus teisiamas Raimondas Saveikis appeared first on Zars.lt .

Skaityti daugiau >>

Danijoje už kontrabandą nuteistas lietuvis

Paskelbė - 11 spalio, 2016

40-metis lietuvis Sonderborgo teisme išgirdo nuosprendį – jam skirta metų kalėjimo bausmė su šešių mėnesių atidėjimu.Skaitykite daugiau… The post Danijoje už kontrabandą nuteistas lietuvis appeared first on Zars.lt .

Skaityti daugiau >>

Nežmoniška: Jungtinėje Karalystėje latviai savo kūdikį marino badu

Paskelbė - 28 rugsėjo, 2016

Jungtinėje Karalystėje nuteisti latviai, savo kūdikį marinę badu. Jo motina atsidūrė už grotų, tuo metu tėvui pavyko pasprukti į gimtąją Latviją.Skaitykite daugiau… The post Nežmoniška: Jungtinėje Karalystėje latviai savo kūdikį marino badu appeared first on Zars.lt .

Skaityti daugiau >>

Emigrantės istorija: dirbo Anglijoje prie „pragaro mašinos“, o dabar – sėkminga verslininkė

Paskelbė - 28 rugsėjo, 2016

Alytiškė Rima Ratkevičienė nuo mažens norėjo dirbti su vaikais ir būti mokytoja, tačiau gyvenimas pasisuko kiek kita vaga. Po ilgų ir sunkių metų, praleistų Anglijos laukuose, grįžusi į Lietuvą ji atrado save – įkūrė valandinės auklės paslaugas teikiančią studiją.

Skaityti daugiau >>

Lietuvis Norvegijoje įtariamas tautiečio nužudymu

Paskelbė - 28 rugsėjo, 2016

Šį savaitgalį Norvegijoje buvo sulaikyta 35-erių lietuvis.

Skaityti daugiau >>

Monikos byloje susitelkta į vartotojo „Labas Visogero“ siųstą žinutę

Paskelbė - 17 birželio, 2016

Norvegijos teismas toliau narplioja aštuonmetės lietuvės Monikos Sviglinskajos nužudymo bylą. Spėjama, kad iš nužudymu įtariamo lietuvio Donato Lukoševičiaus tėvo namų galėjo būti siųsta žinutė Kristina Sviglinskajai, apie kurią šiuo metu sukasi tyrimas. Mat šią žinutę parašęs asmuo akivaizdžiai žinojo tai, ką galėjo tik žudikas.Skaitykite daugiau… The post Monikos byloje susitelkta į vartotojo „Labas Visogero“ siųstą žinutę appeared first on Zars.lt .

Skaityti daugiau >>

Joninių šventė Londone – policija pateikė reikalavimų ir lankytojams

Paskelbė - 15 birželio, 2016

Pernai Londone vykusi Joninių šventė sukėlė nerimą Redbridge’o rajono pareigūnams, mat dėl alkoholio padauginusių tautiečių kilo nemažai problemų. Šiemet norėta šventę uždrausti, tačiau organizatoriai pasižadėjo įvykdyti ilgiausią saugumo reikalavimų sąrašą ir gavo leidimą renginiui.

Skaityti daugiau >>

Mediko įspūdžiai po trejų metų patirties Norvegijoje: atlyginimai skiriasi daugiau nei 10 kartų

Paskelbė - 11 birželio, 2016

Prieš trejus metus į Norvegiją išvykęs kardiologas Tautvydas Vaišvila tikina svaiginančios karjeros nepadaręs, tačiau apie grįžimą į Lietuvą nesvarstantis. Gydytojo atlyginimas Norvegijoje iki 10 kartų viršija vidutinį gydytojo atlyginimą Lietuvoje. Už šiuos pinigus net ir Norvegijoje galima įsigyti norimą automobilį, paimti būsto paskolą, netaupyti maistui ir keliauti – kada ir kur panorėjus.Skaitykite daugiau… The post Mediko įspūdžiai po trejų metų patirties Norvegijoje: atlyginimai skiriasi daugiau nei 10 kartų appeared first on Zars.lt .

Skaityti daugiau >>

Išskirtinės specialybės dėstytojas Norvegijoje Gediminas Karoblis: „Emigrantai vienijasi“

Paskelbė - 5 birželio, 2016

Gediminas Karoblis – Norvegijos mokslo ir technologijų universitete moko išskirtinės šokio antropologijos specialybės. Tarptautinei programai vadovaujantis lietuvis ne tik skersai išilgai maišo pasaulį darbo reikalais, dažnai aplanko Lietuvoje likusią didžiulę šeimą, bet ir vadovauja neseniai sukurtai Norvegijos lietuvių bendruomenių tarybai.Skaitykite daugiau… The post Išskirtinės specialybės dėstytojas Norvegijoje Gediminas Karoblis: „Emigrantai vienijasi“ appeared first on Zars.lt .

Skaityti daugiau >>